Orhun gencer kuponları ve fotomaç gazetesindeki tahminleri

Orhun Gencer Banko Kupon
661 TED Kolej. – Darüşşafaka 2 1.40
791 Uşak SP. – İstanbul BŞB 1 1.70
821 Banvit – G.Saray LH alt 1.70
Oran: 4.04

Orhun Gencer Banko Kupon
794 Beşiktaş İF – T.Telekom alt 1.70
814 And.Efes – MP Trabzon 1 1.70
858 F.Bahçe Ü. – RH G.Antep üst 1.70
Oran: 4.91

Orhun Gencer Banko Kupon
782 Eskişehir – P.Karşıyaka 1 1.70
783 T.Konya – Tofaş 2 1.70
858 F.Bahçe Ü. – RH G.Antep üst 1.70
Oran: 4.91

ORHUN GENCER İDDAA BASKETBOL TAHMİNLERİ
782 Eskişehir – P.Karşıyaka
SEZON öncesi oynanan Türkiye Kupası’nda karşılaşan iki takımın maçında kazanan taraf doğal olarak Pınar Karşıyaka’ydı. Ancak maçın son dakikalarına kadar Eskişehir oyundan kopmamıştı. Ben yine benzer senaryo bekliyorum. Ayrıca bu kez İzmir temsilcisi, hafta içinde iki uzatmaya giden PAOK sınavının yorgunluğunu yaşayacak. Kazansalar bile 6 sayı farkla zor görünüyor.
Tercih: 1 Oran: 1.70

783 T.Konya – Tofaş
AÇILIŞ maçlarını kazanan iki takımın kapışmasında favori Tofaş. Bursa temsilcisi, genç yerlilerin yanma monte ettiği iyi yabancılarla lige renk katacak gibi gözüküyor. İlk hafta küçümsenmeyecek bir galibiyete imza atan Torku Konyaspor ise kısıtlı rotasyonu ile ligde zorlanacaktır. Bana göre konuk ekip kazanır. 3.5 handikap avantajı da bizimle.
Tercih: 2 Oran: 1.70

661 TED Kolej. – Darüşşafaka
BEŞİKTAŞ önünde geriden gelerek kazanan Darüşşafaka Doğuş, her geçen gün daha iyi duruma evriliyor. TED Ankara Kolejliler ise ilk hafta İstanbul BŞB deplasmanında galip gelerek morallendi. Yalnız seyirci avantajlarına rağmen işleri zor. Kadro kalitesi ve şu ana dek ortaya koyduğu basketbolla konuk ekip avantajlı.
Tercih: 2 Oran: 1.40

791 Uşak SP. – İstanbul BŞB
LİGİN uzak ara en kötü basketbolunu oynayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, zorlu Uşak Sportif deplasmanında sürpriz yapmaya çalışacak ama bana göre hiç şansı yok. Konuk ekip, kağıt üzerinde iyi kadroya sahip fakat takım kimyası tutmamış, zamana ihtiyaçları var. Seyircisinin önünde hırslı basketbol sergileyen Uşak Sportif, saha avantajını en iyi şekilde kullanarak 7 sayılık farka uzanacaktır.
Tercih: 1 Oran: 1.70

794 Beşiktaş İF – T.Telekom
LİGE kötü başlangıç yapan takımların kapışmasında favori yok. İki ekip de bir türlü istediği basketbolu sahaya yansıtamıyor ve istikrarsız görüntü içerisinde. Maçların bazı bölümlerinde iyi oynuyorlar ancak bunu 40 dakikaya yaymakta problem yaşıyorlar. Hücum kapasiteleri sınırlı olduğundan sayı yememeyi ön plana koyuyorlar. Sert geçecek randevuda toplam 146 sayı üretilmez.
Tercih: alt Oran: 1.70

814 And.Efes – MP Trabzon
LIGİN ilk haftasında beklemediği bir mağlubiyet alan Anadolu Efes, içerideki bu maçı kazanarak çıkışa geçecektir. Trabzonspor ise seyircisinin önünde Torku Konya’ya kaybetti ve ortaya koyduğu performansla gelecek adına hiç ışık vermedi. Öğrencilerini müsabakaya çok iyi hazırlayan Dusan İvkoviç’in Efes’i, en az 11 sayı farkla kazanmayı bilir, öncelikli tercihim ‘1’ ancak oran yükseltmek isteyenler ‘İY 1 / MS 1’ de işaretleyebilir.
Tercih: 1 Oran: 1.70

821 Banvit – G.Saray LH
MAÇTA belirleyici olacak iki şeyden ilki, tarafların yapacağı defans. Diğeri ise Banvit’te antrenörle tartışan ve son Euro Cup randevusunda kadroda olmalarına rağmen oynamayan Davis ile Rowland’ın durumu. Eğer yıldızlar forma giymezse Galatasaray LH hayli öne çıkar. Bahsettiğim bilgiyi maç saatine kadar alamayacağımız için ben taraf bahsi yapmaktan çekiniyorum. İlk etapta tercihim ‘alt’ yönünde olacak.
Tercih: alt Oran: 1.70

858 F.Bahçe Ü. – RH G.Antep
FENERBAHÇE Ülker ile And Efes’i mağlup ederek sükse yapan Royal Halı Gaziantep kozlarını paylaşacak. Normal şartlarda tabii ki san-lacivertliler kazanır ama ben konuk tarafın ciddi potansiyelini görmezden gelmeyin diyorum. Kapışma sürprize açık olduğundan taraf bahsi yapmayacağım. önemli skor silahlarına sahip olan iki takımın maçında yüksek skor üretilmesiyse kuvvetle muhtemel. Toplamda en az 149 sayı atılacaktır. Tabii ‘2’ bahsini kuponlarına yazanlara da itiraz etmem.
Tercih: üst Oran: 1.70

Bir cevap yazın